Roman Ondráček se poprvé od incidentu objevil na veřejnosti. A začaly lítat nadávky!

Roman Ondráček 4

Autor: Libor Frýdl

3. prosince 2023 17:13

Roman Ondráček se poprvé od kauzy s Michalem Davidem objevil na veřejnosti. A dle všeho to nebylo příliš příjemné setkání.

Alespoň ne pro reportéry, kteří se s ním dali do řeči. "Chcete taky chytit dvě pěstí jako Marcela Davidová?" měl na ně reagovat podle serveru super.cz moderátor. Následně ale situaci uvedl na pravou míru.

"Myslíte, že jsem ji uhodil? Aby to bylo fér, Marcela mi dala dvě pěstí," vysvětlil někdejší zpěvák kapely Těžkej Pokondr. Nadále tak zasátává názor, že v situaci, k níž nedávno došlo, je nevinně.

Ondráček se objevil na křtu nového videoklipu dívčí kapely Red Zone, s níž se už dlouho zná. I tam ale trval na tom, aby deska, na níž má s Davidem společný duet Rakeťák, zmizela z prodeje.

Čtěte také

"To se stáhne. A ta písnička se sundala už všude online. Byla a bude naše, Rakeťák je náš singl. Když Michal udělal desku Funky 1, řekl jsem mu, že bychom mohli udělat na Funky 2 spolu Rakeťáka. A platil jsem to já, multimilionář, feťák a ožrala," řekl.

Náklady na novou desku bez duetu vyčíslil na dva miliony, a ty by podle něj měla zaplatit Marcela. Na tu má spadeno už zřejmě dlouho, vše ale vygradovalo před dvěma týdny, kdy na akci vyčítal Davidovi, že zrušil jejich společné vystoupení.

Poté začal být agresivní, a to dokonce i k hitmakerově manželce Marcele. Nepříjemnou situaci musela vyřešit ochranka, která baviče a zpěváka z akce vyvedla. David později sdělil, že Ondráček měl jeho ženu dokonce fyzicky napadnout, což on popírá.

Témata: Roman Ondráček Michal David