Rolling Stones netradičně oznámili vydání nového alba

Skupina Rolling Stones dostala Prahu do 6

Autor: ČTK

23. srpna 2023 21:42

Britská rocková kapela Rolling Stones patrně oznámila vydání nového alba šifrou ukrytou v reklamě na opravnu skel uveřejněnou v londýnském deníku Hackney Gazette. Fanoušci a znalci tvorby této kapely jsou přesvědčení, že její 31. studiové album vyjde letos v září. Indicie obsažené v inzerátu dnes dešifruje deník The Guardian. Samotná kapela se k pravdivosti této teorie nevyjádřila.

"Hackney Diamonds, specialista na opravy skel. Otevíráme v září 2023," stojí v červeně vyvedeném inzerátu na třetí straně lokálních novin.

Písmeno i ve slově diamonds nemá tečku, ale malé logo Rolling Stones s vyplazeným jazykem. Samotné slovo Diamonds je také odkazem na turné k 60. výročí založení skupiny, které začalo loni v Madridu. V dalším textu reklamy jsou pak použita sousloví spojená se slavnými písněmi Stonů jako (I Can’t Get No) Satisfaction, Gimme Shelter a Shattered. V zápatí inzerátu stojí "Est. 1962", tedy založeno v roce 1962, což je rok založení kapely.

Inzerát vyzývá zájemce o služby nového podniku, aby si napsali o nezávaznou cenovou nabídku. Seznam je ale podle fanoušků objednávkou nového alba, píše The Guardian.

Témata: skupina Rolling Stones