Rod Stewart se drsně navezl do svého kolegy: Ed Sheeran je hlupák!

Rod Stewart

Autor: Libor Frýdl

17. února 2024 17:03

Britský legendární zpěvák Rod Stewart se v nejnovějším rozhovoru vyjádřil k současné generaci hudebních kolegů. Jedním z nich je i Ed Sheeran, kterého však Stewart pořádně urazil. Řekl, že na jeho hudbu se časem zapomene.
 

Rod Stewart se v rozhovoru pro The Times rozpovídal o současné generaci hudebníků. Hlavním tématem bylo to, zda tvorba některé z aktuálně největších hvězd bude mít své fanoušky i mezi dalšími generacemi.

„Myslíte něco, jako má píseň Maggie May? Písně, které si budou lidé pouštět io 50 let?“  řekl Stewart, který si následně neuměl vzpomenout na jméno britského umělce, který je podle něj talentovaný a spadá do této kategorie.

Moderátor se ho zeptal, jestli nemyslel Eda Sheerana, který patří mezi nejpopulárnější umělce současnosti. Odpověď Stewarta však mnohé zaskočila.

„Ne, určitě ne Ed. Neznám ani jednu jeho píseň. Je to starý zrzavý hlupák. Ježíši,"  šokovala britská hudební legenda. 

Rod Stewart je britský zpěvák, skladatel a hudebník, který se stal jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších rockových interpretů. Narodil se 10. ledna 1945 ve Velké Británii. Jeho hudební styl spojuje prvky rocku, popu, blues a folku.

Stewartova kariéra začala v 60. letech, kdy se stal členem několika hudebních skupin, včetně The Jeff Beck Group a The Faces. Později se vydal na sólovou dráhu a vydal celou řadu úspěšných alb a singlů.

Kromě hudby se Stewart věnuje také dalším zájmům, jako je fotbal (je vášnivým fanouškem skotského týmu Celtic FC) a stavbě železničních modelů. Je považován za jednoho z nejúspěšnějších hudebníků v historii s celosvětovým prodejem alb v řádech desítek milionů kopií. 

Témata: rod stewart Ed Sheeran