Robbie Williams popsal šokující moment své kariéry! Chtěl si upšouknout, a místo toho...

Robbie Williams 3

Autor: Libor Frýdl

5. září 2023 18:20

Robbie Williams (49) promluvil o jednom z nejhorších momentů své kariéry. Britský zpěvák je znám svou otevřeností, kterou prezentoval i v jednom ze svých posledních příspěvků na sociálních sítích. 

Tam zpěvák popsal, že během jednoho z koncertů se ocitl v extrémně trapné situaci. Kariéru slavného zpěváka odstartovalo působení v chlapecké skupině Take That, ze které nakonec odešel a rozjel svou mimořádně úspěšnou sólovou kariéru. Přesto se však po čase k této kapele vrátil. Před pár dny si na toto období zavzpomínal a přidal i šokující přiznání. 

Williams na svém profilu na sociální síti Instagram zveřejnil vzpomínky na to, jak dopadl koncert v roce 2011, který se odehrál v Amsterdamu. Ke svým fanouškům byl jako vždy upřímný a na rovinu jim řekl, co se mu stalo.

"Měl jsem otravu jídlem a už jsme zrušili koncert v Dánsku. Stále jsem se však cítil špatně a za pár dní jsme měli hrát v Amsterdamu. Během koncertu jsem si chtěl ulevit, ale u toho to neskončilo. Jelikož jsem však profesionál, tak jsem zachoval klid a předvedl jsem své vystoupení," popsal, jak odehrál vystoupení  dárečkem v kalhotách. 

Témata: Robbie Williams