Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Rihanna má oči pro pláč. Radost ze syna vystřídala obrovská tragédie!

Rihanna 3

Autor: Libor Frýdl

4. září 2023 22:00

Slavná zpěvačka Rihanna se teprve před několika dny stala dvojnásobnou maminkou. Radost z potomka ale vystřídala obrovská tragédie. Zpěvačka přišla o svou milovanou příbuznou!

Rihanna měla důvod k radosti. Spolu s partnerem, rapperem ASAP Rockym, má syna jménem RZA Athelston Mayers. "Rihanna a ASAP si budou první dny po narození jejich děťátka užívat mimo pozornost veřejnosti a nemají v plánu ho ukazovat," potvrdil zdroj z jejich okolí pro magazín ET

"Rihanna momentálně cítí, že její rodina je kompletní. Přesně po tom toužila," doplnil další zdroj pro People. Pak ale přišla tragédie. Její sestřenice Tanella Alleyne, které bylo pouhých 28 let, totiž náhle zemřela.

Alleyne totiž nečekaně zemřela v jejím rodném Barbadosu, o čemž informovala místní média. Příčina a ani žádné další detaily smrti mladé ženy zatím nejsou známy.

Robyn Rihanna Fenty, známá profesionálně jako Rihanna, je barbadoská zpěvačka, textařka, herečka, podnikatelka a módní designérka. Narodila se 20. února 1988 na Barbadosu. Je jednou z nejúspěšnějších a nejlépe placených zpěvaček současné doby.

Rihanna se proslavila svými hity jako "Umbrella," "Don't Stop the Music," "We Found Love," "Diamonds" a mnoho dalšími. Její hudba je často kombinací různých žánrů, včetně R&B, popu, dancehallu a reggae. V průběhu své kariéry získala mnoho cen, včetně Grammy Awards.

Témata: Rihanna