Richard Krajčo na úvod StarDance zabodoval: Nikdy bych nevěřil, že...

Richard Krajčo 4

Autor: Pavel Krejčí

15. října 2023 14:27

Televizní diváci v sobotu večer usedli k obrazovkám, protože je zajímalo, která z hvězd bude tančit nejlépe. Začala totiž dvanáctá řada StarDance. Příjemným překvapením pro mnohé fanoušky mohl být výkon Richarda Krajča. 

Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková si debut v letošním ročníku show odbyli jako poslední. Závěrečná cha-cha v jejich podání znamenala 22 bodů a vyrovnání nejlepšího výkonu večera. 

Zpěvák už dnes poděkoval tanečnici, kterou považuje za strůjkyni prvotního úspěchu. "Nikdy jsem netančil a nikdy bych nevěřil, že ze mě někdo dostane takový pohyb. Je to tvrdý, ale báječný trenér a parťák," napsal na instagramu.

Frotmana kapely Kryštof řadili bookmakeři před začátkem soutěže mezi favority, ačkoliv jeho kurz za poslední měsíc vzrostl z počáteční hodnoty 3,5:1 na 4,5:1 a blíží se tak k Evě Adamczykové s kurzem 5:1.

Právě snowboardistka byla druhou hvězdou, která v sobotu dosáhla na 22 bodů. S tanečním partnerem Jakubem Mazúchem se postarali o poslední jive úvodního večera taneční show.

Témata: Richard Krajčo StarDance