Rezignace Jaromíra Soukupa? Teď mě nic nezajímá, vzkázal podnikatel!

Jaromír Soukup 3

Autor: Pavel Krejčí

9. července 2024 19:07

Léto je časem dovolených a repríz v televizních programech. Jaromír Soukup ví o obojím své, proto v úvodu prázdnin zmizel z obrazovky a vyrazil do Španělska. Fanouškům odtamtud ale poslal všeříkající vzkaz. 

Soukup má za sebou hektický půlrok, po kterém si odpočinek rozhodně zaslouží. Už před několika dny se pochlubil dvěma snímky z dovolené ve Španělsku. "Konečně. Pár dní volna a zastavení a odpočinku," napsal k fotografiím na sociální síti. 

Nyní ukázal další snímky. Na tom úplně prvním je jen v plavkách, což jistě ocení jeho obdivovatelky. Na dalším se ukázal se svým synem. "Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je. Pár týdnů mě česká politika ani showbiz nezajímá, fakt ne," uvedl lidi do kontextu.

Fanoušky nicméně ujistil, že se na jeho projekty mohou těšit i nadále. "V srpnu se do obojího zase pustíme," vzkázal podnikatel. 

Otázkou však zůstává, zdali to bude na TV Barrandov, protože v její vlastnické struktuře nastaly velké změny. Soukup už dokonce přišel o jeden ze "svých" pořadů, který místo něj začaly moderovat Eva Decastelo a Alice Bendová. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)