Rebelie ve StarDance? Chybí motivace, můžu se na to vybodnout, postěžoval si jeden z aktérů!

StarDance 2

Autor: Libor Frýdl

5. listopadu 2023 19:35

Marek Adamcyk je z taneční soutěže StarDance pěkně zklamaný. Od plic řekl, co si o ní myslí!

Herec Marek Adamcyk byl zklamán z verdiktu poroty, která minulý týden ohodnotila jeho quickstep. Za ten s Lenkou Norou Návorkovou získali jen 18 bodů. 

"Zatančili jsme to tak, jak jsme chtěli, všechny pasáže, se kterými jsem měl občas problémy, mi vyšly, Lenka chytla mimino, což bylo zase něco, z čeho měla strach ona a dostali jsme tři šestky," řekl podle serveru super.cz.

"Navíc musíme hned začít trénovat na další přenos, protože nemáme volnou neděli, takže jsme pěkně unavení. Jde to těžko, chybí mi motivace. Párkrát si projedeme, co máme, a jdeme od toho," dodal. 

Hodnocení poroty mu zřejmě opravdu hnulo žlučí, protože se k němu v týdnu vrátil. "Nemohl jsem moc spát. Jsem ale rád, že kromě poroty se náš quicksktep všem dost líbil. Dostali jsme spoustu krásných vzkazů, jak od „lidí z internetu“, tak od kamarádů tanečníků i netanečníků," uvedl.

Pocit křivdy se v něm ale udržel. "Hodně z nich se pozastavovalo nad tím, jak nás hodnotili. Přesto se mi trénuje těžko. Mám takový vlezlý pocit, že se na to můžu vybodnout, když dělám, co umím, a stejně to za moc nestojí," dodal.

Témata: StarDance Marek Adamczyk