Rebel Wilson a její poprvé? Fanouškům vyrazila dech!

Rebel Wilson

Autor: Libor Frýdl

13. dubna 2024 13:15

Herečka Rebel Wilson se do povědomí veřejnosti dostala rolemi ve filmech Ladíme!, Podfukářky či Maturitní ročník. Pozornosti strhla i výrazným úbytkem své váhy či zásnubami se ženou. A to stále není vše!

Intimní detail ze své ložnice Rebel prozradila v rozhovoru pro časopis People s tím, že chce, aby je příběh sloužil jako pozitivní poselství pro mladé lidi, kteří čelí společenskému tlaku. "Ne všichni musí přijít o panenství jako teenager," prohlásila Rebel.

Dodala, že každý by měl čekat na správnou chvíli, kdy bude na takový intimní kontakt připraven a dostatečně zralý. "Já si myslím, že to může být i pozitivní. Samozřejmě nemusíte čekat do třicítky jako já, ale jako mladý člověk byste neměli cítit tlak," řekla.  

Dodala, že se dlouho cítila nedostatečně vyzrálá a styděla se dokonce si s někým povídat. "Byl tam jeden neurčitý moment, myslím, že jsem své nejlepší kamarádce řekla: "Ano, už jsem to udělala," jen abych to měla za sebou, když mi bylo 23," přiznala Wilson.

"A pak tu byli lidé, co říkali: Ve 24 je pozdě. A pak jsem tady seděla a myslela si: Bože, moje číslo je 35. Kurník, co s tím? Budu vypadat jako ten největší outsider," řekla otevřeně.

Nyní je šťastně zasnoubená se ženou Ramonou Agrumou. Dvojice má spolu i dítě, které si nechali odnosit u náhradní matky. 

Témata: Rebel Wilson