REAKCE Harryho a Meghan na řeči o ROZCHODU: Žijí idylku, které se (ne)věří?

Princ Harry a vévodkyně Meghan 5

Autor: Jan Novák

3. srpna 2023 15:12

Nad příběhem noblesního páru vévody a vévodkyně ze Sussexu vyzařující lásku a jednotu, se v poslední době stahují mračna. Nicméně, nyní byli zachyceni ve své malebné zahradě jejich sídla v Montecitu zalité sluncem, kde se oba s láskou posadili do stejného křesla a šťastně telefonovali, píše britský Daily Mail.

O vztahu prince Harryho (38) a Meghan Markle (41) denně vychází mnoho článků. Několik zdrojů totiž tvrdilo, že dvojice už spolu nebydlí a jejich cesty se prozatím rozdělily. Včera však zveřejnili již zmíněné video, na kterém oba působí jako zamilovaný pár. Záběry však mnozí vnímají jen jako pokus navodit dojem, že jsou stále spolu.

Zamilovaný páreček Princ Harry a Meghan Markle prošel náročnými výzvami v uplynulých měsících, a nyní čelí náporu veřejného zájmu. Kromě toho, že se jim po královské rodině začaly otáčet zády i hollywoodské hvězdy, se začalo nahlas mluvit o rozpadu jejich vztahu.

Vzrušující zvěsti a spekulace obklopující prince Harryho a Meghan Markle nedávno ožily ve světle společného videa, které pár zveřejnil na stránce jejich vlastní neziskové organizace Archewell. Pár rozhodl narušit ticho a přímo oslovit veřejnost, aby se vyjádřili k těmto dlouho diskutovaným tématům.

Ve videu telefonovali vítězům grantu, který jim poskytne peníze na výzkum v oblasti bezpečnostních technologií. Jejich první veřejná vystoupení po delší době však ve více lidech vyvolala dojem, že chtějí uměle navodit dojem, že je všechno v pořádku.

Jednou z nich je také jejich bývalá kamarádka a moderátorka Lizzie Cundy. „Jaké překvapení. Meghan a Harry mají společné video na zahradě jejich společného domu a dávají cenu mladým lidem. Nikoho tím však nezklamou. Již déle žijí odděleně, Meghan byla neobvykle dlouho mimo veřejný život. Nechala jít svého manžela na korunovaci samého. Nikdo je spolu neviděl dlouhé měsíce a když se začaly objevovat spekulace, tak najednou zveřejní záběry, kde jsou spolu šťastní tak, jako nikdy předtím,“ řekla Cundy pro Mirror.

Společné a pečlivě zinscenované video naznačuje návrat prince Harryho a Meghan Markle k veřejným vystoupením, která obsahují jasná prohlášení týkající se jejich dětí Archieho a Lilibet. Od května, kdy byli naposledy viděni společně na veřejné akci v New Yorku, se kolem nich objevily fámy o rozchodu a soustředění na sólové projekty. Nicméně, zdroje blízké páru tvrdí, že jejich manželství je v pořádku a online spekulace nejsou podložené. Harryho nadcházející cesta do Afriky je výlučně pracovní povahy a neznamená to žádné problémy v jejich vztahu.

Odborníci z oboru uvádějí, že kariérní problémy páru byly způsobeny „vážnými rostoucími bolestmi“ a vysokými očekáváními, které na ně byly kladeny jako členům královské rodiny, když se snažili uspět v Hollywoodu. Podepsali smlouvy s Netflixem a Spotify, ale produkce se po třech letech zastavila. Královský prvek a drama kolem nich zvýšily náklady, nabídky a očekávání.

Projekty, které se týkaly jejich dřívějšího života uvnitř královského paláce, jako například série na Netflixu, byla relativně úspěšná, ale projekt bez královského prvku se potýkal s problémy.

Dokumentární seriál Live to Lead na Netflixu nezaznamenal očekávaný úspěch a animovaný projekt Meghan s názvem Pearl byl tiše zrušen.

Podle zdroje Archetypes však pár nebyl vhodný pro úspěch na Spotify.

Oba Sussexové zavolali vítězům fondu a nadšeně jim poděkovali za veškerou jejich tvrdou práci při vytváření bezpečnějšího a lepšího prostředí internetu.

Princ Harry se zmínil o jejich dvou dětech: „Děkuji vám za všechno, co děláte. Zvláště naše děti jsou neuvěřitelně vděčné.“

"Ještě to nevědí, ale budou!" dodala vévodkyně se smíchem. Peníze, které pomohou úsilí včetně zajištění odpovědného využívání umělé inteligence a potírání kyberšikany, poskytli sponzoři včetně nadace Archewell.

"Nemůžu uvěřit, že s vámi oběma právě teď mluvím," řekla Trisha Prabhuová do telefonu vynálezkyně Rethink Citizens, technologie pro detekci a zastavení online nenávisti. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle