Radost Evy Puskarčíkové nezná mezí: Biatlonistka se těší na miminko!

Eva Puskarčíková se těší na miminko.

Autor: Pavel Krejčí

9. ledna 2024 9:21

Český biatlon momentálně nezažívá právě nejlepší časy, alespoň bývalá reprezentantka se mohla podělit o radostnou novinku z osobního života. Eva Puskarčíková se těší na miminko, potvrdila to v pondělí na sociální síti. 

Puskarčíková vzkázala fanouškům, že nastal čas se s nimi o něco podělit. "Přišla k nám do života nová láska. Jsme ready a čekáme na Tebe," napsala v pondělí na instagramovém profilu.

Sympatická blondýnka také vysvětlila lidem, co mohou vidět na fotce. "Toto bodýčko s rybkou je historické a má své kouzlo. Thomasova mamka ho měla schované. Je to body, ve kterém opustil porodnici Thomas. A opustíme ji v něm i my. Takže se bude historie opakovat," dodala.

Otcem dítěte je bývalý italský biatlonista Thomas Bormolini. S Puskarčíkovou oba ukončili kariéru v rozmezí několika měsíců před necelými dvěma lety.

Puskarčíková zveřejnila radostnou novinku jen pár dní po lednových 33. narozeninách. Během úspěšné kariéry získala dvě bronzové medaile, jednu v ženské štafetě na olympiádě v Soči a druhou ve smíšené štafetě na MS v Anterselvě. 

Témata: Eva Puskarčíková