Proměna Patricie Pagáčové: Fanoušci jsou nadšení

Patricie Solaříková 7

Autor: Zdeněk Tuhý

18. února 2024 23:36

Herečka Patrície Pagáčová (35) fanoušky překvapila příspěvkem, ve kterém ukázala svoji lehkou proměnu. Fanoušky velmi potěšila a podle nich je čím dál víc krásnější. 

Patricie Pagáčová je herečkou, kterou lidi mají rádi nejen pro její herecké výkony ale také pro její prezentování na sociálních sítích. Ráda se ukazuje pěkně nalíčená a v galantních šatech, nebojí se ale ukázat ani své dny, kdy se necítí zcela dobře. „Nic vážnýho se neděje, jen byl nějakej na ho*no den a přišlo mi fajn sobě i ostatním připomenout, že je normální občas bejt i smutnej," napsala k uplakané fotce, kterou zveřejnila před dvěma týdny.

V nejnovějším příspěvku se pochlubila profesionálním líčením, které podstoupila kvůli natáčení, ale také vlasy. „Krásný pátek přátelé, mně zas jednou nahodili obličej, tak jsem si to musela zdokumentovat, že jo, a bacha, ty vlasy jsem si dělala sama! Ježíšek přinesl super kulmu, takže to zvládnu dokonce i já!“ sdělila pod fotografií na Instagramu.

Herečka do komentářů dostala mnoho lichotivých zpráv s odkazem na její líčení, vlasy a celkový vzhled. Některé fanynky se ptaly o jakou kulmu se jedná. „Byl by odkaz na tu super kulmu. Jinak jste teda moc šik," napsala jedna ze z nich. 

Další fanoušci přispěli lichotkami. „Bože! Nejkrásnější vlasy, co jsem kdy viděl. Jen tak dál, šikulmo! Tedy myslel jsem šikulko," zalichotil jí a rovnou zavtipkoval jeden ze sledujících. „Kočka jako blázen," přidal se další.

Témata: Patricie Solaříková