"Proč to lidi řeší?" Nechápající Hanychová se zmínila o svatbě s Prachařem i Dopitou!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 5

Autor: Pavel Krejčí

8. února 2024 16:54

Agáta Hanychová se koncem loňského roku opět provdala, nepochybně doufá, že naposledy. Svatbu podle všeho moc neprožívala v tomto, ale ani v předchozím případě. 

Leckdo stráví plánováním svatby mnoho měsíců, což vzhledem k okolnostem nemohl být případ Hanychové a jejího druhého manžela Mirka Dopity. Brali se totiž v prosinci, přičemž ona se teprve v září rozešla s předchozím partnerem, miliardářem Jaromírem Soukupem. 

Třeba i on mohl pomýšlet na velký den, protože dcera Veroniky Žilkové přiznala, že její veselky jsou poměrně spontánní. Přípravy té prosincové zabraly měsíc a půl. "Nechápu, proč to někdo řeší třeba rok," řekla trojnásobná maminka v pořadu pro web super.cz. 

Čtěte také

V tomto ohledu zavzpomínala i na své první manželství s hercem a bavičem Jakubem Prachařem. Toho si nejprve tajně vzala v hotelu v Mariánských Lázních. "To jsme se rozhodli v ten den," připomněla.

Pro rodinu pak uspořádaly ještě církevní sňatek. Ani tím se ale nijak dlouho nezabývali. "To bylo asi taky jenom čtrnáct dní. Není to nic těžkého," konstatovala Hanychová k překvapení mnoha fanynek. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita Jakub Prachař