Proč se u Kate Middleton a prince Williama nikdy nekřičí?

Princ William s celou rodinou 3

Autor: Libor Frýdl

11. května 2024 12:18

Kate Middleton a princ William navenek působí zásadově, ve skutečnosti se ale snaží své děti motivovat nikoliv tresty, nýbrž s nimi o problémech hovořit.

Jak informoval serveru Mirror, zásady mimo dosah zvědavých očí jsou sice benevolentnější, ale stále by se mohly jevit striktně. Řeč je zejména o výchově dětí.

William a Kate zvolili moderní výchovu, která byla zčásti inspirována prací princezny z Walesu v oblasti rozvoje dětí v raném věku.

Manželé tak zavedli několik pravidel, která musí Princ George, princezna Charlotte a princ Louis dodržovat. Zdroj prozradil, že manželé přistupují ke svým dětem klidně a nikdy na ně nekřičí .

"Namísto toho, aby své děti posílaly na do jejich pokojů, Kate a William zavedli pohovku na rozhovor," doplnil pro portál.

Manželé sice mají k dispozici domácí personál, avšak snaží se, aby to u nich vypadalo co nejnormálněji.

V nové knize od Valentina Lowa "Dvořané: Skrytá moc za korunou" autor prozradil, že manželé od svých zaměstnanců požadují, aby se oblékali neformálně, pokud nejde o důležité pracovní schůzky.

"Děti běhají po kanceláři a William nechce, aby bylo dusno. Máme-li důležitá setkání nebo jdeme do Buckinghamského paláce, tak si samozřejmě oblékneme obleky, ale tady žijeme jako rodina," řekl jeden z členů královské domácnosti.

Témata: Kate Middleton Princ William