Proč došlo na rozchod Agáty se Soukupem? Spekuluje se prý i o NEVĚŘE!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 6

Autor: Pavel Krejčí

5. září 2023 9:19

Pro Agátu Hanychovou je životní kapitola s Jaromírem Soukupem uzavřená, ovšem vyrovnat se s rozchodem není ani pro jednoho lehké. Všímají si toho i na Slovensku. 

Hanychová o prvním zářijovém víkendu po mnoha spekulacích oznámila rozchod se Soukupem. A zdůraznila, že se k citlivé záležitosti vyjádří jen jednou. "Bolestivá slova, která napsala fanouškům, značí, že ji to nesmírně trápí," konstatoval slovenský web cas.sk. 

Naši východní sousedé nezapomněli zmínit, že podnikatel se k rozpadu vztahu ještě nevyjádřil. To platí i po pondělku, ačkoliv jeho instagramový profil ožil. Moderátor mnoha pořadů na televizi Barrandov jej ovšem využil právě k tomu, aby diváky upozornil na start podzimní vysílací sezóny.

Čtěte také

Jaké jsou důvody rozpadu hvězdného páru? "Spekuluje se i o nevěře. Za jejich krátký vztah předvedla Agáta několik žárlivých scén," napsal zmíněný slovenský portál. Dcera herečky Veroniky Žilkové v prohlášení moc konkrétní nebyla. 

Hanychová každopádně tvrdí, že se rozešli jako rozumní lidé a přátelé poté, co dospěli k závěru, že k sobě nepatří. "Bolí to. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva," svěřila se.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová