"Pro velký úspěch..." Lucie Vondráčková potěšila fanoušky rodinným snímkem!

Lucie Vondráčková 5

Autor: Pavel Krejčí

8. července 2024 13:50

Rodinu mám na prvním místě a držíme pohromadě. To se nám snaží vzkázat Lucie Vondráčková, která potěšila fanoušky rodinným snímkem. Sama na něm přitom chybí. Koho nám tedy ukazuje? 

Asi spousta z nás trávila každé léto nějaký čas s prarodiči. Časy se sice mění, ale ani Lucie Vondráčková o tohle neochuzuje své děti. Důkazem je fotografie, kterou zveřejnila na svém instagramovém profilu. A kterou ocenili její fanoušci... 

"S dědou," napsala dvojnásobná maminka ke snímku, na němž je zády k objektivu jeden z jejích synů, jejichž otcem je hokejista Tomáš Plekanec. "Pro velký úspěch jde ze stories až sem," dodala. 

Dědečkem není nikdo jiný než Jiří Vondráček, Lucčin otec a mladší bratr slavné zpěvačky Heleny Vondráčkové. Snad ani není nutné připomínat, že jde o známého skladatele, muzikanta a režiséra.

Sama Lucie Vondráčková bude mít pořádně nabité léto, protože na podzim ji čeká účinkování ve StarDance. A jak víme z předchozích řad, největší přípravy a tréninky probíhají právě během letních měsíců. 

Témata: Lucie Vondráčková Jiří Vondráček