Pro frontmana Krucipüsk letěl vrtulník! Kapela prozradila, jak na tom je

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie.

Autor: Pavel Krejčí

17. dubna 2024 11:11

Členové i fanoušci populární kapely Krucipüsk zpracovávají špatnou zprávu. Frontman Tomáš Hajíček měl vážnou dopravní nehodu, po které ho do nemocnice musel přepravit vrtulník. Spoluhráči z kapely prozradili, jak na tom je. 

Špatná zpráva se objevila na facebookovém profilu kapely v úterý. "Včera v dopoledních hodinách měl Tomáš velmi vážnou dopravní nehodu na motorce, odkud ho převezli vrtulníkem do pražské nemocnice, kde podstoupil několikahodinovou operaci," uvedl Krucipüsk.

"Jelikož nad nim stojej všichni svatí i pekelní, tak nehodu přežil, ale stále je ve vážném stavu... Zatím jsme tedy pochopitelně nuceni zrušit naše veškerá vystoupení na všech akcích do konce května a podle vážnosti Tomášova stavu a průběhu rekonvalescence uvidíme, co a jak dál," sdělila kapela fanouškům.

Krucipüsk se omluvil fanouškům i pořadatelům za způsobené potíže, ale všichni jistě budou mít pochopení. "Děkujeme mockrát všem za podporu a pomoc, které se nám dostává od kamarádů a známých. Držte všichni pěsti a posílejte pozitivní energii, ať se co nejdříve může Tomáš vrátit zpět na pódium," dodali hudebníci. 

Témata: Krucipüsk Záchranná služba