Eva Decastelo bez make-upu: Fanoušci jsou nadšení

Eva Decastelo 3

Autor: Zdeněk Tuhý

31. ledna 2024 14:05

Eva Decastelo (45) je modelka tělem i duší a není si čemu divit, když jejím partnerem je fotograf Tomáš Třeštík, který si svoji partnerku fotí kde se dá. Teď zveřejnila snímek, na kterém se s klidem nechala vyfotit zcela nenalíčená.

Eva Decastelo své fanoušky na sociálních sítích překvapila příspěvkem, ve kterém se ukázala zcela bez make-upu ve své přirozené podobě. Moderátorka se o sebe velmi pečlivě stará, provádí na sobě různé kosmetické úpravy a nebojí se ukázat i více odhalená a je třeba říct, že vypadá stále skvěle. Nejspíš za to může i její partner Tomáš Třeštík, po jehož boku jenom kvete. 

„Před pár lety bych si vůbec nedokázala představit, že bych se v klidu vyfotila s rozcuchem a nenalíčená a ještě to hodila na sociální sítě. Ono to stárnutí, smíření se sama se sebou a pochopení, co je pro vás v životě důležité má něco do sebe," sdělila Eva Decastelo pod snímky, na kterých se nechala zachytit před úpravou vlasů u kadeřníka.

„Což samozřejmě neznamená, že se přestanu fotit nalíčená, přestanu si retušovat fotky a vůbec, že dostanu rozum," doplnila.

Od fanoušků dostala mnoho lichotivých vzkazů. V klidu byste zapadla na střední," napsala jedna ze sledujících. „Já jsem myslela, že jsou to vaše fotky za ,,mlada,,, vypadáte úžasně," přidala se další.

Témata: Eva Decastelo