Připravte se, pánové! David Beckham pověřil své syny nelehkým úkolem!

David Beckham, anglický fotbalista hrající v současnosti za americký Los Angeles Galaxy v Major League Soccer a anglickou reprezentaci. 2

Autor: Libor Frýdl

13. dubna 2024 8:41

David Beckham, bývalý profesionální fotbalista, vyzval své tři syny - Brooklyna (25 let), Romea (21 let) a Cruze (19 let), aby chránili jejich mladší sestru Harper.

Beckham sdílel sentimentální příspěvek na Instagramu, kde napsal: “Moje malá holčička roste, připravte se kluci.” Dále vyzdvihl roli matky Harper, Victorii Beckham, se slovy "dobře odvedená práce, mámo."

Fotografie, kterou sdílel, ukazuje jeho nejmladší dceru, dvanáctiletou Harper, jak sedí na jeho klíně na slavnostní akci. Není jasné, zda Davidovi synové nebo jeho manželka viděli jeho příspěvek, reagovala na příspěvek ale Harperova švagrová, Nicola Peltz Beckham.

Rodiče Harper obdařili láskou a minulý červenec oslavili její dvanácté narozeniny návštěvou Prada Caffè v obchodním domě Harrods v Londýně. Harper navštívila luxusní kavárnu ve fialových šatech doplněných o bílé tenisky.

David dříve vysvětlil, že své syny vychovával tak, aby respektovali ženy a podporovali feminismus, a to kvůli své výchově i kvůli Harper.

Témata: David Beckham