Připomínka, které se už nezbaví! Justin Timberlake má z ostudy kabát!

Timberlake, Justin

Autor: Libor Frýdl

6. července 2024 8:41

Před dvěma týdny se objevila zpráva, že Justin Timberlake byl zadržen policií kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Policista Timberlakea okamžitě zatkl a odvezl na stanici, kde byla pořízena jeho fotografie před stěnou.

Umělec Godfrey Lohman byl rozruchem kolem Timberlakea inspirován a vytvořil limitovanou edici obrazů ve stylu Andyho Warhola, které zachycují právě onu policejní fotografii. Tyto obrazy byly vystaveny v místní galerii Romany Kramoris.

Podle informací z portálu PageSix obraz způsobil velký zájem veřejnosti, před galerií se tvoří fronty a kolemjdoucí si dílo fotí. Leslie Raff z galerie uvedl, že Timberlakeův snímek je jejich nejmodernějším kouskem a o záběr je velký zájem.

Obraz nazvaný "Tuesday Night Out with Justin Timberlake" se prodává za 520 dolarů a podle majitelky galerie se již prodaly dva nebo tři kusy. Reakce veřejnosti jsou smíšené – někteří jsou nadšeni, zatímco jiní nevěřícně kroutí hlavou.

"Zejména mladí lidé... Je to super! V mém obchodě to opravdu oceňuji. Fakt, že mám ten obraz v obchodě, je skvělý. Ten incident nebyl tak velký," dodala Kramoris.

Témata: Justin Timberlake