Princezna Kate se loučí se životem? Astroložka vyděsila celou Británii!

Princ William a vévodkyně Kate

Autor: Pavel Krejčí

22. února 2024 11:06

Britskou monarchií v posledních týdnech pořádně otřásly zdravotní problémy jejích členů, zejména rakovina krále Karla III. Ovšem i princezna Kate absolvovala zákrok, po lednové operaci břicha se zotavuje v ústraní. Copak se jí asi tak může honit hlavou? 

To naznačila astroložka Inbaal Honigmanová. "Toto je pro Kate čas rozloučení," šokovala svými slovy, na která upozornil Nový Čas. Nechtěla tím nicméně naznačit, že zdravotní problémy jsou natolik závažné, že by šlo snad o loučení se životem.

"Vidí, že některé zvyky, které měla v minulosti, už nemají smysl, a ví, že je čas přerušit všechny vazby," vysvětlila výše zmíněná dáma, jak to myslela. Manželka následníka trůnu je podle jejích slov pracovně vyčerpaná, proto začne více vyhledávat společnost přátel a volnočasové aktivity, při nichž přijde na jiné myšlenky.

Čtěte také

Podle Honigmanové se monarchie možná bude muset smířit s tím, že princezna z Walesu se zřekne některých pracovních povinností. Nyní ze zdravotních důvodů nevykonává žádné, návrat do procesu se neočekává dříve než po Velikonocích.

Princezna Kate se zotavuje po plánované lednové operaci břicha, kterou absolvovala na soukromé klinice London Clinic v centru britské metropole. Tam byl ve stejnou chvíli hospitalizován i král Karel III., jemuž byla následně diagnostikována rakovina. 

Témata: Kate Middleton královská rodina (gbr)