Princezna Kate řekne PRAVDU o svém zdraví?! Tohle víme z Británie

Kate Middleton

Autor: Pavel Krejčí

18. března 2024 10:32

Brity znepokojuje, jak málo toho ví o zdravotním stavu oblíbené princezny Kate, která v úvodu roku podstoupila operační zákrok. Od té doby se neukázala na veřejnosti. Podle nejnovějších informací by se však manželka prince Williama výhledově mohla lidem ukázat.

Podle informací nedělníku Sunday Times je pravděpodobné, že Kate vůbec poprvé promluví o průběhu rekonvalescence až na nějakém veřejném vystoupení. "Pokud to udělá, udělá to právě takhle," uvedl zdroj listu. 

Nepadlo nicméně žádné konkrétní datum, kdy by se tak mohlo stát. "Udělají to, až se budou cítit připraveni. Čekal bych, že to bude její rozhodnutí na základě vlastního instinktu. Rozhodně s tím nebudou spěchat," dodal informátor. 

Zdravotní stav princezny Kate je předmětem spekulací kvůli nedostatku uvolněných informací po plánované lednové operaci břicha, kterou manželka následníka trůnu podstoupila. Královská rodina naposledy uvolnila nové informace na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice. Na veřejnosti se naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Velké světové agentury před několika dny stáhly z distribuce rodinný snímek kvůli provedeným úpravám, které palác pod tlakem přiznal. Následně se zpochybňovala i pravost dalších fotek, které se objevily na veřejnosti.

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Témata: Kate Middleton královská rodina (gbr) Velká Británie