Princezna Kate po operaci: NOVÉ ZÁBĚRY! Je to konec konspirací?

Nový snímek princezny Kate s dětmi stáhly velké agentury z distribuce.

Autor: Pavel Krejčí

19. března 2024 10:38

Princezna Kate zasadila další ránu konspiračním teoriím, které se v uplynulém čase rozšířily na sociálních sítích kvůli její nepřítomnosti na veřejnosti po lednové operaci. O víkendu byla manželka následníka trůnu zachycena na záběrech i s princem Williamem. 

Princezna z Walesu byla spatřena s manželem na nákupech, video ji konkrétně zachycuje na parkovišti před farmářským obchodem ve Windsoru. Podle britského deníku The Sun nakupovala v sobotu, zatímco v neděli ráno sledovala své děti, jak sportují. 

List připomněl, že stále nebylo určeno jakékoliv datum jejího návratu k plnění povinností v rámci britské královské rodiny. V Británii panuje přesvědčení, že se do práce vrátí, až se bude cítit dobře a připravena. 

Zdravotní stav princezny Kate je předmětem spekulací kvůli nedostatku uvolněných informací po plánované lednové operaci břicha, kterou manželka následníka trůnu podstoupila. Královská rodina naposledy uvolnila nové informace na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice. 

Velké světové agentury před několika dny stáhly z distribuce rodinný snímek kvůli provedeným úpravám, které palác pod tlakem přiznal. Následně se zpochybňovala i pravost dalších fotek, které se objevily na veřejnosti.

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Témata: Kate Middleton královská rodina (gbr) Velká Británie Princ William