Princezna Kate budí ze sna i Američany! Kde je PRAVDA o jejím zdraví?

Kate Middleton 3

Autor: Pavel Krejčí

10. března 2024 8:49

Nedostatek relevantních informací o zdravotním stavu princezny Kate reflektují i velká zahraniční média. Podle americké stanice CNN přetrvává nejistota ohledně toho, kdy se manželka následníka trůnu opět objeví na veřejnosti. 

Americká zpravodajská televize připomněla, že Kensingtonský palác nedávno zopakoval, že v lednu byla zveřejněna časová osa rekonvalescence princezny, která stále platí. Zdroj CNN z královské rodiny alespoň dodal, že se Kate daří dobře.

Královská rodina naposledy uvolnila nové informace o stavu princezny z Walesu na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice po operaci. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Kate byla alespoň v uplynulých dnech poprvé od lednové operace zachycena na fotografii, jak sedí v autě se svou matkou Carole. CNN ve svém článku zdůraznila, že ji kvůli obavám z porušení soukromí dotyčné nezveřejnila, zvlášť když snímek neměl žádnou větší zpravodajskou hodnotu. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna. 

Témata: Kate Middleton