Princezna Diana se vrací na televizní obrazovky. Netflix z ní udělal ducha

Princezna Diana (foto: Gegodeju)

Autor: Libor Frýdl

18. listopadu 2023 14:57

Seriál The Crown z dílny Netflixu míří do finále a blíží se to, na co všichni dlouho čekali. Závěrečná série přinese všechny významné události v britské královské rodině za poslední desítky let. Staneme se tak svědkem svatby Charlese a Camilly, seznámení prince Williama s Kate Middleton i smrti princezny DIany.

Závěrečná série bude plná významných událostí včetně Dianiny smrti, svatby Charlese a Camilly a seznámení prince Williama s Kate Middleton.

Princezna z Walesu, kterou ztvární Elizabeht Debicki, se objeví v příběhu i po své smrti, a to poměrně neobvykle. Bude z ní duch, který možná nedá spát ani královně Alžbětě II.

Ten bude plakat nad Dianiným mrtvým tělem v Paříži a pak řekne princi z Walesu: "Děkuji ti za to, jak ses choval v nemocnici. Vezmu si to s sebou. Víš, že jsem tě velmi milovala. Tak hluboce, tak bolestně. To je teď pryč. Beze mě to bude pro všechny snazší."

Zdroj z Netflixu pro Daily Mail také uvedl, že Dianin duch má být vizualizací nejvnitřnějších myšlenek pozůstalých, ne hrou na nadpřirozeno.


 

Témata: královská rodina (gbr) Lady Diana