Příčina smrti odhalena! Herec Billy Miller (†43 let) spáchal sebevraždu!

Billy Miller

Autor: Libor Frýdl

20. září 2023 13:32

Jak už stars24.cz informoval, ve věku pouhých 43 let zemřel americký herec Billy Miller, který se peoslavil především v populárních seriálech jako Mladí a neklidní, Námořní vyšetřovací služba, Kravaťáci nebo General Hospital. 

Známý americký herec Billy Miller spáchal sebevraždu. Potvrdila to jeho matka Patricia. "Celé roky sváděl dlouhý a těžký boj s bipolární depresí," řekla.

Nakonec však boj vyhrála nemoc a Billy si sáhl na život. Jeho máma dodala, že příčiny smrti, které kolují po internetu, nejsou pravdivé. Smrt herce byla totiž předmětem spekulací na mnoha fanouškovských blozích a stránkách, píše DailyMail

"Všichni jsme ho tak velmi milovali a zoufale se snažíme vyrovnat s naší ztrátou. Víc k tomu nebudu mít co říct. Děkuji za lásku a podporu," uzavřela matka. 

Čtěte také

Billy Miller se narodil 17. září 1979 v Tulse. Byl známý zejména svými rolemi v televizních seriálech.

Nejvíce se proslavil rolí Billyho Abbotta v populárním televizním seriálu Mladí a neklidní, za kterou získal několik cen Emmy.

Billy Miller také hrál v jiných televizních seriálech, jako například v All My Children a General Hospital či v Námořní vyšetřovací službě.

V seriálu General Hospital hrál postavu Jasona Morgana a Jasona Quartermaina. Jeho herecký talent byl široce uznáván, a to nejen fanoušky, ale i kritiky.

Témata: Billy Miller