Přemek Forejt a Eva Burešová: Tři roky spolu, anebo rozchod?!

Eva Burešová a Přemek Forejt. 6

Autor: Pavel Krejčí

12. října 2023 9:42

Tři roky už jsou spolu Přemek Forejt a Eva Burešová, takže by se člověk ani nedivil tomu, kdyby v tomto hvězdném vztahu nastala nějaká krize. Vždyť se dokonce objevily zvěsti o tom, že je rozchod na spadnutí. Jak na ně Burešová reagovala? 

Je to už téměř týden, co Burešová na sociální síti reagovala na spekulace o možném rozchodu. Rozprášila je v pouhých pár větách. "Tak jsme se dneska s tím mým Přemečkem šli projít po nákupech a viděli jsme obrovskou titulku nějaké neplechy, kde psali, že je rozchod na spadnutí," uvedla fanoušky do dění.

"Tak hlásíme, že jsme stále tady, stále spolu a stále zamilovaní, jak jen lidi, kterým se blíží tříleté výročí, můžou být," vzkázala herečka a zpěvačka.

Hvězda 'primáckých' seriálů si zároveň posteskla, že dětem může jít z podobných zpráv hlava kolem. "Co vám budu povídat, ještě že ten náš citlivý Náťa ještě neumí číst, asi by ho to mohlo mrzet," poznamenala. 

"Mám ráda Přemka, Přemek mě," zdůraznila ještě Burešová, která pravdivost těchto slov dokázala v úterý, kdy zveřejnila společnou fotku s Forejtem, kterou oslavila tříleté výročí. 

Témata: Přemek Forejt Eva Burešová