PŘEHLED: Co víme o nové řadě StarDance? První změny už jsou potvrzeny!

Taková byla dvanáctá řada StarDance.

Autor: Pavel Krejčí

6. dubna 2024 13:41

Až po letních prázdninách se sice diváci dočkají třinácté řady StarDance, ale emoce budí dění kolem nové série televizní taneční show už na jaře. Co všechno víme v této chvíli alespoň s nějakou mírou jistoty? 

Soutěžící

Česká televize obvykle před letními prázdninami představí všechny hvězdné účastníky a také je spáruje s profesionálními tanečníky. Spekuluje se o spoustě jmen, ale o jednom opravdu hodně. Deník Blesk už dokonce napsal, že herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková má podepsanou smlouvu. Nabídku prý přijala s velkým nadšením. Ona sama pochopitelně nic nepotvrdila.

Čtěte také

Moderátoři

Dvanáct řad StarDance odmoderovala jedna a ta samá dvojice. Nic by se nemělo měnit ani tentokrát. Podle informací deníku Aha! budou moderátory televizní taneční show opět Marek Eben a Tereza Kostková. K podpisu příslušných smluv má dojít na jaře. 

Porota

Největší kontroverze tak zatím budí porota. Diváci ani v jejím složení nečekali změny, přesto už je jasné, že přijdou. Vůbec poprvé nebude výkony párů hodnotit Zdeněk Chlopčík, který rozhodnutí televizní produkce přijal. Nahradí ho Jan Tománek, který v předchozí dvanácté řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Očekává se, že za stůl s ním usednou Tatiana Drexler a Richard Genzer.

Témata: StarDance Česká televize Zdeněk (tanečník) Chlopčík Lucie Vondráčková Marek Eben Tereza Kostková