Představitel Iron Mana slaví 18. výročí manželství

Robert Downey Jr. s manželkou 2

Autor: Zdeněk Tuhý

29. srpna 2023 16:49

Herec Robert Downey Jr. (58), který je známý především díky své roli Iron Mana ve filmech od studia Marvel, slaví se svojí manželkou již 18. výročí od jejich svatby. 

S manželkou Susan je herec Robert Downey Jr. již  18 let. O svém výročí svatby dali fanouškům vědět na sociálních sítích. „18 let, naše láska stále kvete," napsal herec ke společnému příspěvku, ve kterém jsou dvě fotografie. Jedna je z onoho dne svatby před 18 lety a druhá je aktuální z tohoto roku. 

Na obou fotografiích Downey tiskne svůj obličej k manželčině tváří a obě působí velmi zamilovaně, čímž dokazují, že jejich láska skutečně nevyprchala, ale naopak nadále vzkvétá. 

Jejich kolegové i fanoušci jim popřáli jen to nejlepší do dalších let manželství a všichni se shodli na tom, že jsou za ně moc šťastní. „Tohle jsou nejlepší fotky Roberte! Miluji vás oba," napsal herec Jeremy Renner do komentářů. „Vedle skvělého muže je vždy skvělá žena. Šťastné výročí," přidal se ke gratulacím Downeyho dvojník Marco Spatola a podobných zpráv se jim v komentářích od fanoušků jenom hemží. 

Témata: Robert Downey Jr.