POTVRZENO! Otec Britney Spears Jamie skončil na vozíku! Přišel o nohu!

Britney Spearsová 4

Autor: Libor Frýdl

17. prosince 2023 11:55

Jak už stars24.cz opakovaně informoval, otec Britney Spears Jamie (71) bojuje s vážnými zdravotními problémy. Hovořilo se dokonce o tom, že mu museli lékaři amputovat nohu. A to se nyní potvrdilo.

Britney Spears oslavila své 42. narozeniny a setkala se s některými členy rodiny, se kterými má dlouhodobě špatné vztahy. Šlo o její matku Lynne a bratra. Její otec ale u setkání chybě. A v médiích se spekulovalo proč.  

Jak informuje TMZ, Jamie Spears podstoupil operaci, při níž měl přijít o nohu! "V jedné noze měl masivní infekci, kvůli které skočil v nemocnici," píše server. "Absolvoval pět operací, ale infekci se potlačit nepodařilo. Jediným způsobem byla amputace nohy," uvedl informovaný zdroj.

Jamie měl v minulosti problém s alkoholem a sužují jej i další zdravotní problémy. "Nevypadá to s ním vůbec dobře," dodal člověk z jeho okolí. A jak se nyní ukázalo, měl pravdu. Server TMZ zveřejnil fotografie, na nichž je vidět, že Jamie skončil na vozíku a opravdu bez nohy.

Jamie Spears byl do roku 2021 poručníkem hvězdné zpěvačky, ta proti tomu ale dlouhá léta bojovala a soud nakonec jejím požadavkům vyhověl. Od té doby jsou mezi nimi napjaté vztahy a zpěvačka dokonce adresovala svému otci pořádně drsná slova prostřednictvím sociálních sítí. Mimo jiné mu vzkázala, aby shořel v pekle. 

Soud v Los Angeles ukončil téměř 14 let trvající opatrovnictví týkající se majetku i soukromých záležitostí americké popové zpěvačky Britney Spearsové v listopadu roku 2021. 

Opatrovnictví bylo zavedeno kvůli zpěvaččinými dřívějším psychickým obtížím, Spears požádala soud o jeho ukončení ten samý rok v červnu. Při té příležitosti kritizovala svého otce Jamieho Spearse, který byl od roku 2008 jejím opatrovníkem.

Podle zpěvačky ji nutil vystupovat proti její vůli, brát lithium a nedovolil jí se vdát za přítele Sama Asghariho a mít s ním děti. Soudkyně pak koncem září uvolnila Jamieho Spearse z funkce opatrovníka. 

Témata: Britney Spears