Potkali se u soudu! Co se řeší v kauze Agáta Hanychová versus Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

12. března 2024 15:33

Spory bývalých partnerů Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa už dávno dospěly do bodu, kdy se do věci musel vložit soud. Jde především o jejich společnou dceru Rozárku, která brzy oslaví roční narozeniny. Co se dnes u soudu dělo?

Podle informací webu super.cz dnes dorazila k soudu jako první Agáta Hanychová, doprovázel ji manžel Mirek Dopita. Odejít měl ještě před příchodem Jaroslava Soukupa. "Tak co milostivá, už dorazila?" nechal se miliardář slyšet, když dorazil. 

Blesk napsal, že u soudu se v úterý řešila nejen péče o dceru, ale také tzv. sharenting. Jde o termín pro nadměrné sdílení obsahu o vlastních dětech ze strany rodičů na sociálních sítích, respektive na internetu. 

Pokud by soud rozhodl v neprospěch Hanychové, byla by to pro ni nepochybně velká rána. Není totiž žádným tajemstvím, že dcera herečky Veroniky Žilkové krmí své fanoušky obsahem z osobního života, přičemž na záběrech se často objevují i její děti. 

Soukup nicméně není jediným z otců jejích potomků, který se jí v této věci postavil. Podle dostupných informací se praktiky bývalé manželky nelíbí ani Jakubu Prachařovi, který má s Agátou dceru Miu. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)