Popové královně docházejí síly! Madonna krátce po startu turné přiznala, že se necítí dobře!

Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, známá hlavně pod mononymem Madonna, je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka, módní ikona a spisovatelka. 5

Autor: Libor Frýdl

24. října 2023 21:11

Madonna (65) přiznala, že koncertování už zvládá jen stěží. Popová královna sice vyrazila na další turné, krátce po jeho začátku si už ale posteskla fanouškům.
 

Přes své plastiky, výrazné líčení a oblečení může na fanoušky působit dojmem, že nestárne, řesto ale popové hvězdě táhne na 70 a ne vše už zvládá tak, jako dřív.

Sedm dní po zahájení svého nového turné dokonce musela fanouškům přiznat, že se necítí dobře. A to ji čeká přes sedmdesát dalších koncertů.

Madonna se přepínala už na jaře, když trénovala na turné. A právě kvůli ignoraci faktu, že už k takovému vypětí fyzicky nestačí, chytila ​​vážnou bakteriální infekci, se kterou skončila na jednotce intenzivní péče a téměř zemřela.

Během sobotního koncertu v belgických Antverpách přiznala, že cítila soucit a empatii ke své matce. "O tom, jak osaměle se musela cítit v nemocnici, když věděla, že nebude žít. A já jsem dostala další šanci. Takže jsem za to velmi vděčná. Musím vám říci, že se teď necítím moc dobře. Ale nemůžu si stěžovat, protože žiji," řekla.

Nejde o první zarážející věc, která její sérii koncertů provází. Dvě vystoupení v rámci turné Celebration se musela kvůli jejímu pozdnímu příjezdu předčasně ukončit.

Zpěvačka vystupovala v londýnské O2 Aréně, když její vystoupení ve 23.00 londýnského času náhle skončilo a do konce jí chyběly ještě čtyři písně. Jednoduše je fanouškům už nepředvedla.

Show byla přerušena, protože již přesáhla čas, kdy začíná platit noční klid. Koncerty musí skončit od pondělí do soboty 23:00 a v neděli nejpozději ve 22:30.

Po písni Rain londýnský koncert náhle skončil, přičemž fanoušci přišli o šanci slyšet Like A Virgin, Bitch I'm Madonna, Holiday a finální Celebration.

Zuřiví fanoušci poukázali na to, že Madonna by měla čas dokončit svou dvouhodinovou show, kdyby se objevila na pódiu dříve než po hodině a půl čekání. 

"Madonno, prosím, začněte o něco dříve na svých dalších dvou vystoupeních v O2 aréně! Zkrátit konec a zklamat vaše věrné fanoušky je nefér! Všichni víme, že porušujete pravidla, a když tak učiníte, zaplaťte pokutu!" zlobil se fanoušek na sociální síti X

Témata: Madonna