Pomoc Martínkovi byla úspěšná: Nikol Leitgeb slaví se svou instarodinou!

Nikol Štíbrová 3

Autor: Pavel Krejčí

26. září 2023 8:34

Češi opět prokázali, jak velká srdce mají. Když pojišťovna nechtěla vytáhnout balík, složili se na něj lidé, na které se opakovaně s výzvami o pomoc Martínkovi obracela především Nikol Leitgeb (dříve Štíbrová). 

Magická hranice sta milionů padla. "Martínku, jak už jsem psala tatínkovi, držím palce, protože pro vás to teď teprve všechno začíná. Věřim, že léčba zabere a brzo se potkáme na dětskejch prolejzačkách," uvedla Štíbrová na instagramu.

Influencerka samozřejmě nemohla zapomenout na své sledující, kteří k dosažení potřebné částky zásadně přispěli. "Instarodino, tohle byl majstrštyk. Není nám to jedno a je nás hodně," konstatovala.

"V týhle době, kdy je trendy individualismus a všichni se chceme zejména seberealizovat, je božský vědět, že se umíme okamžitě zmobilizovat a vytvořit početnou a pevnou komunitu lidí se společným cílem. Za kterým si teda hodně neodbytně jdeme. Tohle by se nám ještě někdy mohlo hodit," dodala. 

Chlapečkovi byl diagnostikován AADC syndrom, což je velmi vzácné genetické onemocnění ovlivňující metabolismus neurotransmiterů v mozku. Na světě je potvrzeno jen asi 120 případů nemoci. 

Témata: sbírka Nikol Štíbrová