Podpora pro Hanychovou a Dopitu: Přišla z nečekaných míst!

Agáta Hanychová s Miroslavem Dopitou 5

Autor: Pavel Krejčí

6. října 2023 14:54

Především její fanynky přejí Agátě Hanychové, aby Mirek Dopita byl tím pravým. I s vědomím toho, že jde už o jejich druhý pokus. Staronový pár ale podpořila i nečekaná osoba - Dopitova stále ještě právoplatná manželka. 

Hanychová na začátku září oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem, s nímž má nejmladšího ze tří potomků - několikaměsíční dceru Rozárku. Zatímco její rodiče se odloučili, rodiče jejího staršího bratra Kryšpína se k sobě po letech vrátili. 

"Ano, jsme spolu," oznámila dcera herečky Veroniky Žilkové po všech spekulacích na novém instagramovém profilu "Agáta family", kde se v uplynulých dnech objevily záběry ze společného výletu na jezero Katlov.

Čtěte také

Co tomu říká Dopitova manželka, která s ním roky podnikala v oblasti cestovního ruchu na Bali? "Jsem ráda, že to potvrdili. Hlavně kvůli Kryšpínovi. A osobně mě těší, že je o Mirka postaráno," překvapila Tereza svými slovy pro expres.cz.

Odlišila se tak od mnoha uživatelů sociálních sítí, kteří se do Hanychové a jejího staronového partnera spíše naváželi. "Lidé jsou dost nepřejícní, tyto reakce se daly čekat. Ale tohle byl dobrý tah z obou stran," dodala Tereza.

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita