Po Tereze Vojtkové se dočká i druhá Romanova žena Petra! Dítě přijde na svět každým dnem

Roman a Petra Vojtkovi po narození prvního potomka. 3

Autor: Pavel Krejčí

12. prosince 2023 13:29

Roman Vojtek má dvě děti, dceru Editu a syna Benedikta, s první manželkou Terezou a druhého potomka se brzy dočká i se svou druhou ženou Petrou. Otcem se tak stane i po padesátce, kterou oslavil loni v dubnu.

Petra Vojtková už v polovině listopadu naznačovala, že termín porodu je za rohem. Tehdy se na instagramu pochlubila nádhernými těhotenskými fotkami. "Děkuji za krásnou vzpomínku na poslední dny, možná týdny, kdy jsme ještě dva v jednom," uvedla tehdy.

Šestatřicetiletá zpěvačka je v devátém měsíci a těhotenství jí dává zabrat. "Myslím si, že už jsem hodně unavená, abych nekecala. Už je to náročné, každým dnem se těším, že kdyby to přišlo, bylo by to fajn a úleva," svěřila se před pár dny pro super.cz.

Vojtková také prozradila, jak pokročili ve výběru jméno druhého společného potomka. Úplně jasno ještě není. "Necháváme ho ještě pro sebe uzrát, jestli jo, nebo ne," přiznala. "Pro Romana je to třetí kluk, a to jméno tam musí zajiskřit a čekali jsme, až nás to trkne oba. Teď jsme se shodli a jsem za něj moc vděčná," dodala nastávající maminka. 

Témata: Roman Vojtek Petra Vraspírová