Pink před jejími koncerty okradli!

Pink

Autor: Libor Frýdl

1. května 2024 20:26

Světoznámou americkou zpěvačku Pink před jejími koncerty v rakouské metropoli Vídeň okradli. K incidentu došlo ve vídeňském zábavním parku Prater, uvedla agentura APA. 

Někdo měl podle jejích slov ukrást horská kola její dcery a manžela. "Ať už vzal kola kdokoli, doufám, že bude mít nehodu a zraní si koleno," uvedla zpěvačka.

Zda případ nahlásila i rakouské policii, není známo. Pink loni vystoupila na dvou koncertech na vídeňském stadionu Ernsta Happela. 

Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore, je americká zpěvačka, textařka a herečka. Narodila se 8. září 1979 v Doylestownu.

Je známá svým unikátním hlasem, energickými pódiovými vystoupeními a odvážným stylem. Začala svou kariéru v 90. letech jako členka skupiny Choice, ale brzy se osamostatnila a začala vystupovat pod pseudonymem Pink.

Její průlomové album "Missundaztood" z roku 2001 obsahovalo hity jako "Get the Party Started" a "Just Like a Pill" a získalo komerční úspěch i uznání kritiky.

Od té doby vydala řadu úspěšných alb a singlů, včetně hitů jako "So What", "Raise Your Glass", "Just Give Me a Reason" a "What About Us". Je držitelkou třinácti cen Grammy a patří mezi nejúspěšnější zpěvačky současnosti.

Témata: pink