Pink musela přerušit své vystoupení kvůli porodu!

Pink

Autor: Libor Frýdl

12. února 2024 19:29

Během koncertu v Sydney v Austrálii musela zpěvačka Pink přerušit své vystoupení kvůli ženě, která začala rodit během show a musela být okamžitě převezena do nemocnice. Tato situace však pro hudebnici nebyla poprvé, kdy se něco podobného stalo.

Pink se v současné době nachází v Austrálii, kde absolvuje své plánované turné. První koncert se konal na stadionu Allianz Stadium, a po následující dva měsíce bude pokračovat ve vystupování v této oblasti. Jako předskokanka jí doprovází místní hvězda Toni Watson, známá pod uměleckým jménem Tones and I.

Přestože začátek koncertního turné měl být slavnostní událostí, bylo vystoupení poznamenáno nečekanou událostí, která vyžádala přerušení show. Jedna z divaček totiž začala rodit v hledišti, a tak byla rychle evakuována z vyprodaného stadionu a převezena do nemocnice. Pink, která situaci okomentovala s humorem, projevila obavy o zdraví ženy a vyjádřila přání, aby vše dobře dopadlo.

„Mám pocit, že bychom se neměli dívat. Dejte jí soukromí. Doufám, že neporodila. Ještě ne? Dobře. Wau, takže moje píseň Our Song jí spustila porod. To bych netipovala, čekala bych nějakou jinou. Je to zajímavé, ani nevím, co k tomu říct. Musíme ale zase zpívat. Tak hodně štěstí a doufejme, že bude všechno v pořádku," řekla hudebnice.

Tato situace nebyla pro Pink novinkou; podobný incident se stal během loňského koncertu v Bostonu, kde žena porodila přímo během show a následně byla převezena do nemocnice. 

Témata: pink