Petra Svoboda: PRVNÍ SLOVA po posledním rozloučení s manželem (†39)!

Svoboda, Petra 3

Autor: Pavel Krejčí

22. května 2024 15:48

Petra Svoboda se v úterý rozloučila s tragicky zesnulým manželem Ondřejem Křivkou. Nebyla sama, sbohem mu přišli dát i další lidé. Televizní moderátorka jim dnes poděkovala za účast. 

Využila k tomu svůj instagramový profil. "Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Vám všem, kteří jste se včera přišli s manželem osobně naposledy rozloučit, anebo jste s námi byli třeba jen v myšlenkách. Moc to pro nás znamená," napsala Svoboda na sociální síti.

Poslední rozloučení s Křivkou proběhlo v úterý v poledne ve Velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. Podle informací deníku Blesk dorazili moderátoři zpravodajství na Nově Lucie Borhyová a Rey Koranteng či jejich bývalá kolegyně Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem. 

Čtěte také

O tragické nehodě informoval server novinky.cz. Stala se v neděli během předminulého víkendu po 16. hodině v obci Dírná-Nová Ves na Táborsku. 

"Řidič vozidla Citroen, ročník narození 1986, na křižovatce nedal přednost muži na jízdním kole. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedl policejní mluvčí Miroslav Šupík. Provedené testy neprokázaly přítomnost alkoholu či jiných návykových látek v krvi řidiče. 

Záchranáři našli cyklistu v bezvědomí a okamžitě zahájili nepřímou masáž srdce a návaznou resuscitační péči. Bohužel, jejich snaha byla marná. Lékař u muže konstatoval smrt. 

Témata: Petra Svoboda