Petra Kvitová PORODILA! Tenistka prozradila jméno miminka

Petra Kvitová se provdá za svého trenéra Jiřího Vaňka 6

Autor: Pavel Krejčí

8. července 2024 19:19

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i o letních prázdninách. Už od neděle je maminkou populární tenistka Petra Kvitová, která se radostnou novinkou z osobního života pochlubila v pondělí vpodvečer na sociální síti. 

Novopečená maminka se na instagramovém profilu pochlubila první fotografií novorozence. Je to chlapeček, který dostal poměrně frekventované jméno Petr. Můžeme se jen domnívat, že ho dostal po své mamince.

Otcem dítěte je manžel tenistky a její trenér Jiří Vaněk, pár oznámil těhotenství na Nový rok. "Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko," oznámila tehdy Kvitová na sociální síti. 

"I když mi bude chybět má každoroční cesta do Austrálie a sport, který miluju, těším se na to, že strávím nějakou dobu doma přípravou na tuto vzrušující příští kapitolu v našich životech," dodala.

Za zmínku jistě stojí, že syn přišel na svět v době, kdy se v Londýně hraje Wimbledon, tedy slavný grandslamový turnaj, který Kvitová v letech 2011 a 2014 vyhrála. 

Témata: Petra Kvitová