Petr Nedvěd šel s pravdou ven: Manažer repre přiznal ROZCHOD!

Petr Nedvěd s bývalou partnerkou Nicole a dcerou Naomi.

Autor: Pavel Krejčí

29. května 2024 8:40

Oslavy zisku titulu mistrů světa se v případě Petra Nedvěda zdánlivě vymkly kontrole. Někdejší hokejová hvězda totiž měla co vysvětlovat, když se objevily jeho fotografie z centra Prahy s neznámou ženou. Nedvěd tak musel jít s pravdou ven!

Hokejisté slavili v pondělí s fanoušky na Staroměstském náměstí, jednoho po druhém je vyjmenoval moderátor akce Libor Bouček. Hráči během oslav přizvali na pódium i své partnerky s dětmi.

Generální manažer Petr Nedvěd, který měl v rámci realizačního týmu na starosti komunikaci s hráči ze zámoří, byl následně v nočních hodinách spatřen se ženou. Nešlo však o jeho manželku. Bývalý hvězdný hokejista tak musel s pravdou ven.

"S Nicole jsme už rozvedeni, je to půl roku. A nežijeme spolu už přes rok," sdělil Nedvěd deníku Blesk s tím, že ohledně dcery mají domluvenou střídavou péči. Expartnerka vše potvrdila na sociální síti. "S Petrem nějakou dobu netvoříme pár, takže je to svobodný člověk," napsala na instagramu.

Česká reprezentace zvítězila ve finále domácího šampionátu nad Švýcarskem 2:0. Obě branky padly až ve třetí třetině zápasu. Rozdílový gól vstřelil bostonský útočník David Pastrňák, šlo o jeho první zásah na turnaji. Výhru pak v poslední minutě pečetil do prázdné branky David Kämpf.

Témata: Petr Nedvěd