Pěkně nechutné! Kamarád hollywoodské star prozradil, co dělal v mládí Brad Pitt!

Brad Pitt 4

Autor: Libor Frýdl

4. února 2024 19:55

Americký herec Jason Priestley v nejnovějším rozhovoru zavzpomínal na časy, kdy byl jeho spolubydlícím Brad Pitt. Tato dvojice během tohoto období hrávala pořádně zvláštní hru, ve které soutěžili, který z nich vydrží déle bez sprchy.

Priestley bydlel s Pittem a jejich společným kamarádem v Los Angeles. Podle jeho slov šlo o divnou čtvrť, ale v té době si nemohli dovolit žádný luxus.

Čas v jejich společném bytě však trávili pořádně nechutným způsobem, o kterém promluvil v show LIVE with Kelly and Mark.

"Hrávali jsme hru, při které jsme soutěžili o to, kdo vydrží déle bez sprchování. Když si na to teď vzpomenu, tak je to pořádně nechutné," řekl.

Na otázku, který z nich to dokázal déle, odpověděl:  "Brad, vždycky to byl on. Nemyslím si, že to dělá i teď, ale tehdy dokázal být bez sprchy velmi dlouho."

Podobnou zkušenost má ale i další hollywoodský herec – Ben Affleck. Během loňského roku totiž prozradil, že jeho nejlepší kamarád a bývalý spolubydlící Matt Damon je pořádný bordelář, kterému nevadili v jejich společném příbytku ani červi.

Témata: Brad Pitt