Peklo na place? Takovýhle je Brad Pitt v soukromí!

Brad Pitt

Autor: Libor Frýdl

8. února 2024 19:50

Natáčení s Bradem Pittem (60) zřejmě není zřejmě jen tak. Podle známého amerického režiséra Eda Zwicka (71) je totiž hollywoodská hvězda pořádně náladová.

Ed se během své kariéry zviditelnil režírováním několika známých počinů. Mezi ně patří filmy, jako jsou například Krvavý diamant, Poslední samuraj či Legenda o vášni. Poslední jmenovaný mu dokonce přinesl i jednu z jeho dvou nominací na Zlatý glóbus.

Zážitky s Bradem zveřejnil ve své knize Hits, Flops, and Other Illusions: My Fortysomething Years in Hollywood. Memoáry režiséra sice půjdou do prodeje až 13. února, ale magazínu Vanity Fair se podařilo získat úryvky, ve kterých Zwick tvrdí, že po sobě s Pittem dokonce házeli židle.

"Dal jsem mu pokyn, který však byla jen hloupá provokace vůči němu. Bradovi se to nelíbilo a zvýšil hlas. Byl jsem na něj rozzlobený, protože mi nedůvěřoval. Zároveň i pro to, že mě nerespektoval," uvedl Zwick.

"Brad se ale nechtěl vzdát bez boje. Na jeho obranu, tlačil jsem ho do toho, co podle něj nebylo dobré pro jeho postavu. Nevím, kdo začal křičet, kdo řekl první nadávku nebo hodil první židli. Možná jsem to byl já. Když jsme se rozhlédli kolem nás, celý štáb byl pryč. Toto nebylo naposledy, co se něco podobného stalo," doplnil režisér. 

 

Témata: Brad Pitt