Pavol Habera vytáhl ze šatníku ikonické džínové kraťasy: Fanoušky slušně pobavil

Habera, Pavol 4

Autor: Zdeněk Tuhý

26. dubna 2024 14:09

Zpěvák Pavol Habera (62) si na sebe po delší době oblékl své legendární upnuté kraťasy, do kterých se i po letech stále vleze. Tento legendární model nosil převážně v 80. letech. Dnes si ho obléká spíše už jen na pobavení.

Pavol Habera může působit přísným dojmem, ale  opak je pravdou. Zpěvák je pro každou srandu a to potvrdil i svým příspěvkem na Instagramu, ve kterém se pochlubil snímkem v jeho outfitu z 80. let, který se skládá z bílého tílka a krátkých upnutých kraťasů, do kterých se stále vejde. 

Čtěte také

„Já vím! Někteří z vás mě sledují jen kvůli tomu, že občas vypustím nějakou takovou úchylnost,“ okomentoval s humorem svoji fotku v retro stylu. „Toto je aktuální dnešní vintage 2024 kraťasy image! Bombardujete mě vašimi fotkami v kraťasech à la Habera, ale pozor – originál je jen jeden,“ doplnil slovenský zpěvák. 

Fanoušky nejen pobavil, ale také jim přinesl velkou radost prostřednictvím soutěže. „Jestli má někdo po tomto příspěvku chuť si hrát, tak o. k.! Děvčata a chlapci, ženy a muži, vyhlašuji soutěž. Pošlete mi do direktu vaši fotku v ‚mých‘ kraťasech a tomu, kdo se mi bude nejvíc líbit, dám osobně 2 lístky na náš koncert v rámci turné,“ vyzval Habera fanoušky. 

Témata: Pavol Habera