Pavla Tomicová se pět let po StarDance vrátila na parket! Rovnou s Markem Dědíkem!

Marek Dědík a Pavla Tomicová

Autor: Libor Frýdl

23. prosince 2023 20:31

Pavla Tomicová to s Markem Dědíkem patřili mezi velké překvapení jedné z řad StarDance. V soutěži před pěti lety skončili na krásném druhém místě, a tancování rozhodně nezapomněla!
 

Dodnes si spolu někdy zatančí, jak přiznal Dědík. A prozradil dokonce, že chyby teď dělá spíše on. Blesku dokonce prozradil, že Tomicová zhubla čtyřicet kilo a má hroznou chuť tancovat.

"Pořád mi říká, jaká je škoda, že takhle štíhlá nebyla ve StarDance, že bych jí mohl zvedat do nebes v každém kole," prozradil. Proč se ale oba rozhodli k tanci vrátit?

"Spojili nás znovu poptávky po našem vystoupení. Od ledna do března příštího roku máme domluvená čtyři vystoupení a teď mi volali na další dvě. Takže se nyní učíme dvě choreografie, sambu a cha-chu," řekl.

Dodal, že cha-cha byl jejich první tanec ve StarDance, kterým Pavla všechny ohromila. Původní choreografii si už ale nevybaví. "Já si je nepamatuju, ale Pavla ano. To vůbec nechápu. Takže teď učí ona mě," podotkl.

Uvedl, že několik tanečních možností měli i po své účasti ve StarDance, ale Pavla se potýkala se zdravotními problémy. Nyní jsou problémem jen kostýmy. "Ty ze StarDance nemůže využít, protože jsou asi třikrát větší," uvedl.

Témata: Pavla Tomicová StarDance