Pavel Novotný naváže na Jaromíra Soukupa: Utká se s Psychopatem!

Pavel Novotný 2

Autor: Pavel Krejčí

24. června 2024 15:54

Pavel Novotný se proslavil jako bulvární novinář, poslední roky se ale věnuje politice v dresu ODS. Brzy k němu přidá boxerské trenýrky a rukavice. Známý politik se totiž rozhodl kývnout na souboj s podivnou osobností českého internetu. 

O starostovi pražských Řeporyjí Pavlu Novotném se ví, že je velkým fanouškem fotbalové Slavie. Sám si nyní vyzkouší jiný sport, konkrétně box. V neděli informoval na svém twitteru, že přijal nabídku organizace, která pořádá netradiční souboje amatérských zápasníků.

"Přijal jsem v noci v Ostravě výzvu Aleše Bejra do Clash of the Stars. Klasický box. Rád bych přidal nějakou sportovní hodnotu. Mám tři měsíce. Chybí mi jen technika a kondice. Už jsem si stáhl Rocky 4 soundtrack. A koukám na YT na Tysona," uvedl komunální politik na síti X.

Novotného soupeř, jemuž se přezdívá Psychopat, už za sebou jeden souboj v kleci s hvězdným soupeřem má. Několik měsíců nazpět to pro něj nedopadlo dobře. 

Bejr se totiž utkal s kontroverzním podnikatelem Jaromírem Soukupem, který zápas během krátké chvíle vyhrál kvůli diskvalifikaci soupeře. Sám proto nyní uvažuje o tom, že kývne na další duel. 

Témata: Pavel Novotný Aleš Bejr alias Psychopat