Patricie Pagáčová je zpět! Nova oznámila velkolepou novinku

Patricie Pagáčová 3

Autor: Pavel Krejčí

11. června 2024 13:57

Patricie Pagáčová na sebe naposledy výrazněji upozornila zhruba před měsícem, kdy oznámila rozpad manželství. Nyní hlásí velký návrat, nikoliv však k manželovi. Přesto udělá spoustě lidí, především televizním divákům, radost. 

Koná se totiž její návrat do nekonečného televizního seriálu Ulice, v němž hraje Terezu Jordánovou. Respektive hrála mezi lety 2005 až 2019. Nyní se před kameru vrátí. "Tereza je zpět! Jak ovlivní děj?" napsala Nova na sociální síti.

"Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přece jen jsem v Ulici strávila 14 let… Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to, jako bych se vrátila domů," svěřila se Pagáčová podle webu super.cz. 

Sympatická herečka v květnu oznámila rozchod s manželem Tiborem Pagáčem. "Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají," prohlásila herečka k rozpadu vztahu s tím, že prioritou obou manželů je právě jejich společná dcera Bibiana, která nedávno oslavila třetí narozeniny.

Holčička se narodila v květnu 2021. Svatba páru se pak datuje ještě o další dva roky nazpět. Pagáč a Solaříková si řekli ano na konci června 2019. Obřad to byl netradiční, vzali se totiž v lese. 

Témata: Patricie Solaříková seriál Ulice