Paris Hilton prozradila, jaké hrůzy zažila v nápravném zařízení!

Paris Hilton 4

Autor: Libor Frýdl

1. července 2024 20:28

Paris Hilton se v posledních letech věnuje boji za změnu v nápravných zařízeních pro mladistvé. Jako teenagerka totiž jedno z nich zažila na vlastní kůži a nyní popsala, jaké hrůzy tam zažila.

Paris Hilton už v minulosti několikrát uvedla, že v nápravném zařízení Provo Canyon School zažila otřesné věci. Nově o tom promluvila i před soudem, kde se konal proces, který má zajistit, aby se podobné případy neděly. Před soudem popsala to, co zaměstnanci zařízení dělali jí i ostatním teenagerům a její slova citoval magazín Page Six . 

"Na základě mé osobní zkušenosti vím, jak vám pobyt v těchto zařízeních ublíží. Tyto programy slibují léčbu, růst a podporu, ale místo toho mi nedovolili mluvit, volně se pohybovat a 2 roky jsem se nemohla ani podívat z okna," uvedla.

"Dávali mi mnoho léků a pracovníci mě sexuálně zneužívali. Násilně mě táhli po chodbách, svlékli mě a dali mě na samotku. Množství z těchto dětí nemá rodiče, kteří by je pravidelně navštěvovali, což přispělo k několika tragickým incidentům. Jako matce mi tyto příběhy trhají srdce. To, jak se s těmito dětmi zachází, je hrozné… Nezastavím se, dokud nebude americká mládež v bezpečí," dodala.

Témata: Paris Hilton