Ozzy Osbourne šokuje: Měl jsem být dávno mrtvý!

Ozzy Osbourne

Autor: Libor Frýdl

9. června 2024 21:09

Legendární zpěvák Ozzy Osbourne před nedávnem převzal cenu Rolling Stone UK Icon Award. Během děkovné řeči se vrátil ke své divoké minulosti a upřímně přiznal, že nechápe, proč je stále naživu.

Britská hudební ikona se v poslední době otevřeně svěřuje se svými boji s alkoholem, drogami a zdravotními problémy. V roce 2003 mu byla diagnostikována Parkinsonova choroba a v roce 2019 utrpěl pád, který vedl k vážné operaci krčních obratlů.

Přesto zůstává aktivní a dokonce naznačil možný návrat k hudbě. Byl také oceněn na prvním ročníku Rolling Stone UK Awards, kde získal ocenění pro hudební ikonu.

Během proslovu se navíc ohlédl i za svým životem a uvedl, že přežil několik jeho hudebních kolegů, kteří vedli podobný život jako on. "Během toho, jak jsem po operaci ležel, jsem přemýšlel nad mnoha věcmi. Uvědomil jsem si, že všichni moji přátelé, kteří se mnou pili, jsou už mrtví," řekl Osbourne, kterého citoval Mirror

"Měl jsem být mrtvý dříve, než většina z nich. Proč jsem tady zůstal právě já? Někdy se dívám do zrcadla a ptám se, proč jsem to vlastně udělal. Asi 1000krát jsem měl zemřít. Ani netuším, kolikrát mi museli vypláchnout žaludek," doplnil.

Témata: ozzy osbourne