Otevřená zpověď o manželství s Britney Spears: Asghari promluvil!

Britney Spearsová 4

Autor: Libor Frýdl

19. března 2024 20:07

Britney Spears a Sam Asghari působili jako zamilovaný pár rozvod se ale nyní změnil v boj o peníze. I když její dlouholetý partner tvrdil, že o ně mu nikdy nešlo, jeho poslední kroky tomu tak úplně nenasvědčují.

Jejich vztah začal v roce 2016, kdy si Asghari a Spears zahráli ve videoklipu k jejímu hitu Slumber Party. V červnu v roce 2022 se vzali, mnoho fanoušků ale bylo přesvědčeno, že Sam je s Britney jen pro peníze.

Popová princezna léta trpí vážnými psychickými problémy a její vystupování připomíná chování dítěte. Sam ale popíral, že je s Britney jen kvůli penězům. Dvojice na sociální síti pravidelně zveřejňovala zamilované fotografie, jejich manželství ale nakonec netrvalo ani rok.

"Bylo požehnáním, že jsem mohl s někým sdílet život dlouhou dobu. Lidé se rozcházejí a jdou dál," řekl pro People. "Vždycky jsem nenáviděl lidi, kteří opouštěli určitý vztah, a v jednom okamžiku si řekli, že se milují, seděli u jednoho stolu a jedli společně jídlo – a najednou se rozejdou a špatně o sobě mluví. To je něco, co já nikdy neudělám," dodal.

Během probíhajících právních jednání se ale údajně snaží dosáhnout výraznějšího finančního vyrovnání, než se původně dohodlo. Jako důvod uvedl svůj příspěvek k jejich vztahu a potřebu další podpory.

Sam měl podle smlouvy slíbený milion dolarů za každé dva roky jejich manželství. Vzhledem k tomu, že spolu byli jen rok, má nárok jen na 500 tisíc dolarů. To je ale podle něj málo.

"Samovi ani tak nejde o peníze, ale je ochoten bojovat za peníze navíc, které si myslí, že si zaslouží," tvrdily zdroje magazínu OK!.

Přesná částka, kterou Sam od Britney požaduje za život po jejím boku není známa. Podle všeho si však nárokuje více peněz za její labilní povahu a kromě fixní částky se údajně snaží získat i pravidelné roční výživné.

Tvrdí, že si musel ve vztahu s Britney hodně vytrpět a dokonce ho měla zpěvačka i fyzicky napadnout. 

Témata: Britney Spears