Otevřená zpověď herecké hvězdy: Zranění při orgiích!

ve filmu Rozpolcený září James McAvoy

Autor: Libor Frýdl

16. března 2024 10:38

Britský herec James McAvoy si během natáčení filmu Turn Up The Sun! přivodil zranění. Stalo se to ve chvíli, kdy s kolegy natáčel erotickou scénu.

James McAvoy se proslavil díky sérii X-Men. To, co však zažil během natáčení filmu Turn Up The Sun!, se však jen tak někomu nepovede.

V podcastu Restless Natives prozradil detaily z natáčení filmu Turn Up The Sun! a přiznal, že si přivodil kuriózní zranění. 

"Během jednoho z posledních dnů jsme natáčeli orgie. Bylo tam mnoho tancování, drog, alkoholu a líbání. Pracoval jsem s jednou úžasnou španělskou herečkou Almudenou Amor a hráli jsme tam spolu," začal své vyprávění.

"Měli jsme tam být vtipní, ale mělo to být uvěřitelné. Začali jsme s těmi improvizovanými orgiemi a ona je vyšší než já, má více než 180 centimetrů," dodal. 

"V jeden moment jsem ji držel hlavou dolů a dělali jsme divné věci. V tu chvíli mě někdo chytil za krk a začal mě líbat. V tom jsem ztratil balanc a spadl jsem rovnou na koleno. To bylo asi jedinkrát, co jsem se během natáčení zranil," pochlubil se.

Témata: James McAvoy